Başkan USLU Ayvalık Ticaret Odası'nı ziyaret etti.

Haber Tarih : 27/06/2020
Toplam Okunma : 665


Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa USLU ve beraberindekiler, fındık mahsulü tanıtımına devam ediyor.

Ayvalık Ticaret Odası başkanı Mustafa Büyük ÇIVGIN tarafından karşılanan Başkan USLU ziyaretiyle alakalı yapılan açıklamada ; "Borsamızdan tanıtım faaliyetlerine devam. Edremit Ticaret Borsasından sonra Ayvalık Ticaret Odası ziyareti gerçekleşti.

Oda başkanı Sayın Mustafa BÜYÜK ÇIVGIN tarafından karşılanan heyetimiz burada oldukça samimi bir ortamda ağırlandı. Karşılıklı iyi niyet dileklerini iletilmesinden sonra genel konular üzerinde fikir alışverişi sağlandı. Ayvalık da kuruyemiş işi ile iştigal meclis üyesi Sayın Cafer ÇAYLAN'dan bu konularda bilgi alındı ve fındık ticareti konusunda sorulan sorular. yanıtlandı. . Daha sonra Başkanımız Mustafa USLU, ziyaretin anısına şilt takdim ederken, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Sayın BÜYÜKÇIVGIN"da heyetimiz günün anısına hediye takdim ettiler. Son derece nazik ve içten misafirperverlik leri için Sayın BÜYÜKÇIVGIN'a ve meclis üyelerine, Genel Sekreter Ahmet BAÇ ve Oda çalışanlarına teşekkür ederiz." İfadesi kullanıldı.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı