Bisiklet turizminden 4 milyar avro…

Haber Tarih : 12/02/2020
Toplam Okunma : 322

MÜSİAD Ordu Şubesi Başkanı Süleyman Dinçsoy, “İspanya’nın sadece bisiklet turizminden elde ettiği yıllık gelir 4 milyar avrodur.” dedi.


Bisiklet turizminden 4 milyar avro… 

Ordu’nun turizm potansiyelinin daha iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirten MÜSİAD Ordu Şubesi Başkanı Süleyman Dinçsoy, “Bu konuda sadece bir örnek vermek istiyorum. İspanya’nın sadece bisiklet turizminden elde ettiği yıllık gelir 4 milyar avrodur.” dedi.

Tarımdan sanayiye oradan turizme birçok alanda Ordu’da reel yatırımların yapılabileceğini ifade eden MÜSİAD Ordu Şubesi Başkanı Süleyman Dinçsoy, “ Ordu’nun bir çok imkanları var. Onlardan biri elbette turizm. Dolayısıyla bizim bölge turizmini geniş alan içinde değerlendirmemiz gerekiyor. Turizm yatırımlarını fırsat olarak görmemiz gerekiyor. Turizm yatırımlarını artırmamız gerekiyor. Yerli ve yabancı turistin ilgisini Ordu’ya daha faza yönlendirmemiz gerekiyor. Bunun yolu da turizm çeşitliliğinden geçiyor.” diye konuştu.   

Daha cesur olun

“Kültür, tarih, doğa ve tabiat turizmi başta olmak üzere Ordu ciddi bir potansiyele sahip.” diyen MÜSİAD Ordu Şubesi Başkanı Süleyman Dinçsoy, “Burası girişimcilerin için yatırımlarına yuğun yer arayan iş insanları için biçilmiş kaftandır. Bu konuda sadece bir örnek vermek istiyorum. İspanya’nın bisiklet turizminden elde ettiği yıllık gelir 4 milyar avrodur. Ben iş insanlarına seslenmek istiyorum. Gelin yatırımlarınızı bu bölgede değerlendirin. Bölge ekonomisinin canlanmasına katkı sunun. Türkiye’nin kalkınması için pozitif ivmeyi yukarı taşımak için daha cesur ve daha gayretli olmamız gerekiyor.” şeklinde konuştu. ORDU OLAY

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı