ÜNBEL, yöresel ürün satışına başladı.

Haber Tarih : 15/08/2020
Toplam Okunma : 455

Ordu Büyükşehir Belediyesi Organik Yöresel Ürünler Satış Noktası’nı ihale yoluyla alan ÜNBEL, yöresel ürün satışına başladı. Cumhuriyet Meydanı’nda açılan satış noktasında, yöresel ürünler sunularak hizmet veriliyor.


Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından mart ayının ilk haftası Ünye Cumhuriyet Meydanına konuşlandırılan, geçtiğimiz süre içinde hazırlıkları tamamlanan yöresel ürünler satış noktası, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi ORTAR Tarım ve Hayvancılık Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından haziran ayında ihale edildi.

Yöresel ürünler satış kabini ihalesini alan Ünye Belediyesi Danışmanlık Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ÜNBEL) hazırlıklarını tamamladı.

15 Ağustos tarihinde açılarak satışa başlanan Yöresel Ürünler Satış Noktasında fındıktan, bala, pekmez çeşitlerinden reçel ve marmelat çeşidine kadar Ordu yöresine ait ürünler sunuluyor.

Arı balı, arı poleni,hediyelik fındık çeşitleri,fındık aromalı çaylar,vona çayı,yöresel turşu ve sirke çeşitleri,erişte çeşitleri,fındık aromalı Türk Kahvesi,yöresel reçel ve marmelat çeşitleri ile çay tost limonata servisi,mevsim meyvelerinden taze sıkılmış meyve suları ile hizmet edilecek.

Haftanın 7 günü açık olacak yöresel ürünler satış noktasının mesai saatleri sabah 08:00 - akşam 22:00 saatleri arasında olacak.


TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

GÜNDÜZ-GECEYARISI : DOKUZEYLÜL ECZANESİ

Devlet Sahil Yolu No:461/A Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 333 00 18

Yayın Akışı