Ünye’deki çay ocakları ve kahvehanelerde çaya zam var.

Haber Tarih : 22/07/2019
Toplam Okunma : 139

Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek, Ünye’deki çay ocakları ve kahvehanelerde çaya zam yapıldığını söyledi.


Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek, çay ocakları ve kahvehanelerde çaya ve diğer sıcak içeceklere zam yapıldığını duyurdu.

Uzun bir süredir çaya zam yapılmadığına dikkat çeken Güdek, “Kahvehanelerde uzun bir süredir çay fiyatlarında artış yapılmadı. Artan maliyetler sebebiyle üyelerimizin istekleri biz Ordu Esnaf ve Sanatlar Birliğine bildirdik. Onlarda Ordu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İl Ticaret Müdürlüğü ve oda temsilcilerinden oluşan komisyonun çalışmaları neticesinde çaya ve diğer sıcak içeceklere zam yapıldı.”dedi.

Zamlı fiyatlarla ilgili bilgi veren Güdek, “Yeni fiyat tarifemize göre birlikte çay 1,5 lira, oralet 1,5 lira, tarçın 1,5 lira, kuşburnu 1,5 lira, Türk kahvesi ve nescafe (fincan) 4 lira” diye konuştu.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı