Ünye Ticaret Borsası Edremit'te

Haber Tarih : 27/06/2020
Toplam Okunma : 660


Bölgemizin altını, fındık mahsulünü tanıtmak üzere zaman zaman çalışmalar yapan Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa USLU ve beraberindekiler Edremit Ticaret Borsasını  ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili yapılan açıklamada;

"Stratejik hedefleri kapsamında İlçemizi,bölgemizi, fındık mahsulünü tanıtmak için girişimlerini sürdüren Borsamız 2019 yılında İzmir Ticaret borsasını ziyaret ederek, E-Commodity Bazaar protokolü imzalamış ve bu E. emtia satış pazarını üyelerine açmıştı. Bu yıl bir kez daha Ege bölgesinde yer alan oda/borsalara yönelik tanıtım faaliyetleri organize eden Borsamız, Edremit Ticaret Borsasını ziyaret ederek,Yönetim kurulu Başkanı Tarkan DENİZER, Meclis başkanı Ali Rıza TİMUR ve meclis üyeleri ile bir araya gelerek genel konular ve yapılabilecek işbirlikleri üzerine görüşmelerde bulundular. Daha sonra Başkanımız Mustafa USLU tarafından ziyaretin anısına Sayın Tarkan DENİZER ve Sayın Ali Rıza TİMUR'a şilt ve Ünye'mizi tanıtan kitap takdimi gerçekleştirildi. Borsamız adına yürütülen bu faaliyette Başkanımız Mustafa USLU, meclis üyelerimiz, Yüksel TAŞ, Halit VEYİSOĞLU, Nahit YİĞİT ve Genel Sekreterimiz Mehmet GÜR bulundu. Ziyaret sırasında ilgilerini esirgemeyen Edremit Ticaret Borsası Başkanı Sayın DENİZER'e ve diğer meclis üyeleri ile Borsa personeline teşekkür ederiz." İfadesini kullandı.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı