14 yıllık yayın hayatına noktayı koydu

Haber Tarih : 05/10/2019
Toplam Okunma : 133


Samsun'un tek yerel televizyon kanalı olan ve içerisinde Haberaks Tv, Haber Gazetesi ve Haber Radyo yayınlarını bulunduran Haber Medya Grubu, 5 Ekim Cumartesi akşamı itibarı ile yayın hayatına son verdi. Yayın hayatına son veren medya kuruluşu, Haber Gazetesi'nde yer verdiği 'Son baskı' başlığıyla 6 Ekim Pazar günü için son gazetesini basarak okuyucularına teşekkür etti.

'SON BASKI' Haber Gazetesi'nde yer alan mesajda “Türkiye’nin en büyük üç bölge gazetesinden biri olan Haber gazetesi, Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı olan ve en çok izlenen televizyonu olan Haberaks TV, bölgenin en çok dinlenen radyosu Haber Radyo, zengin içeriği ile Haber Hayat Dergisi, zirvede olan internet gazeteciliği ile büyük bir bölgesel medya grubu olan Haber Medya Grubu, bugün itibarıyla yayın hayatına son vermiştir. Bölgesel anlamda gücüyle, yurt içi-yurt dışı yayınları ve kurumsal kimliği ile Türkiye’nin en büyük bölgesel medya gruplarından biri olan Haber Medya Grubu, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkelerinden taviz vermeden, bu zamana kadar yayın hayatına devam etti. Haber Medya Grubuna daima güvenen her sabah bayiden gazete de alan, evinde, dükkanında Haberaks TV izleyen, Haber Radyo dinleyerek aracında seyahat eden tüm gelişmeleri Haber gazetesi internet sitesinden takip eden kısacası Haber Medya Grubunun bir ailesi olan tüm okuyucularımıza ve dinleyicilerimize teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı. Haber Medya Grubunu kapattıklarını açıklayan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, “Yurt dışındaki işlerimizden dolayı medyaya ayıracak zamanımız yok. Türkiye'deki medya sektörünün durumu da ortada. 14 yıllık yayın hayatımıza noktayı koyduk” şeklinde konuştu.


Samsun Haber | 

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı