ATAPARA Kart ile bölgede ilk!

Haber Tarih : 03/10/2019
Toplam Okunma : 427

Atakale Cafe Restaurant, bir ay önce başlattığı ATAPARA Kart Uygulamasıyla, müşterilerine kazandırıyor.


Yapılan harcamanın yüzde 5’inin bonus olarak müşterinin kullandığı ATAPARA Kart’a yüklenirken, müşteriler sonraki hesap ödemelerinde kartta biriken bonusları kullanma imkanı buluyor.

Atakale Cafe Restaurant & Düğün Salonu Müdürü Cengiz Kuru, müşteri memnuniyeti için birçok yeniliği hayata geçiren Ünye’nin seyir terası konumundaki Atakale’nin uygulamaya soktuğu bu sistemle bölgede ilk olduğunu söyledi.

Müşteri memnuniyeti için birçok yeniliği hayata geçiren Ünye’nin seyir terası konumundaki Atakale, şimdi de indirim amaçlı ATAPARA Kart uygulamasını başlattı.

Atakale Cafe Restaurant & Düğün Salonu Müdürü Cengiz Kuru, ‘Harcadıkça kazan, kazandıkça da harca’ sloganıyla başlayan Atapara Kart uygulamasına ilişkin basın açıklaması yaparak bilgilendirme yaptı.

Yaklaşık bir ay önce başlayan uygulamada, yapılan harcamanın yüzde 5’inin bonus olarak müşterinin kullandığı ATAPARA Kart’a yüklendiğini belirten Kuru, “Müşterimizin yaptığı harcamanın yüzde 5’lik miktarı anında para olarak kartta birikip, biriken bonus ile sonraki dönemlerde müşteriye hesap ödeme imkanı sağlanıyor.”dedi

Cengiz Kuru, böyle bir uygulamanın Ünye’de, hatta bölgede de uygulanmadığını, bu anlamda ilki yaptıklarını belirterek, “Bu uygulamada her şekilde kazanan misafirlerimiz oluyor. Çünkü kazandıkça harcıyorlar, harcadıkça da kazanıyorlar. Atakale’nin yerel müşterilere endeksli olarak sunduğu bu hizmet sayesinde, kısa süre olmasına rağmen 1000’e yakın üyemiz oldu ve aktif olarak müşteriler ATAPARA KART’larını ve içinde biriken bonus paraları kullanıyor.”diye konuştu.

Atakale Restaurant Müdürü Cengiz Kuru, ad soyad ve telefon numarası kaydettirrek kartın Atakale Restaurant’tan ücretsiz temin edebildiğini, bilgi almak isteyenlerin 0452 333 0 999 ile irtibata geçebileceğini sözlerine ekledi. 

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı