Atik, Ünye’de vatandaşları dinledi

Haber Tarih : 26/09/2019
Toplam Okunma : 63

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adem Atik Ünye’de vatandaşları dinledi.


Adem Atik; Ünyelilerin sorunlarını, taleplerini ve önerilerini değerlendirmek üzere Halk Günü Toplantısı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Sorunların çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Atik, "Biz vatandaşlarımız için buradayız, onlardan aldığımız güç ve dua ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, tarafından başlatılan ve vatandaşlarla birebir görüşme olarak gerçekleşen Halk Günü toplantıları kapsamında Ünye'de toplantı gerçekleşti.

Ordu Büyükşehir Başkanvekili Adem Atik tarafından Büyükşehir'in ilçedeki birimleri ile birlikte düzenlenen halk günü toplantısı Ünye Büyükşehir Ofisi'nde yapıldı.

Vatandaşları Ordu’ya kadar yormayıp Ünye’de bir araya geliyoruz”-

Vatandaşlar ile halk günü toplantısında bir araya gelen Ordu Büyükşehir Beleyesi Başkan Vekili Adem Atik, “Ordu’ya gelerek istek ve taleplerini Büyükşehir'e anlatacak arkadaşları Ordu’ya kadar yormayıp Ünye’de onlarla birlikte Büyükşehir ofisinde oturup, problemlerini dinleyip gerekli yönlendirmeleri yapmak üzere burada buluştuk. Vatandaşlarımızın istek, sorun ve önerilerini aynı kararlılıkla dinlemeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız ile birebir görüşmelerimizin sonucunda buradan memnun ayrılmaları bizleri mutlu ediyor. Sorunların çözümü noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Biz vatandaşlarımız için buradayız, onlardan aldığımız güç ve dua ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

Yayın Akışı