Basın dernek başkanlarından Kaymakam Yerlikaya’ya ziyaret

Haber Tarih : 12/07/2019
Toplam Okunma : 108


Ünye basın derneklerinden Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk ve Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz İkizice kaymakamı Ali Recai Yerlikaya’yı ziyaret etti.

Kaymakam Yerlikaya bu ziyaretten çok memnun kaldığını basın mensuplarıyla temasını kesmeyeceğini ve en kısa zamanda derneklerimizi ziyaret edeceğini söyledi. 

Çok eskiye dayanan birliktelik 

Kaymakam Yerlikaya; "İki yılı aşkın bir zamandır görev yaptığım İkizce ilçemizde yerel basınımızın desteklerini gördük, yanımızda olduklarını hissettik. Her projemizin, çalışmamızın kamuoyuna duyurularak, çalışmalarımız hakkında halkımızın bilgi edinmesi gibi bir görevi ifa eden tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Ünye’nin hinterlandında bulunan ve çok eskiye dayanan ticari, komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin bulunduğu İkizce ilçemiz ile Ünye ilçemizin çok köklü bir geçmişi bulunuyor. Bu bağlamda da Ünye’de bulunan yerel basınımızla ve faaliyet gösteren dernekleri ile sıcak temasımız ve dayanışmamız da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir” dedi. 

Hinterlandımızın sesi olmaya çalışıyoruz 

Ziyarette konuşan Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, "Bizim hinterlandımızda bulunan İkizce, Çaybaşı ve Akkuş'taki yapılan hizmetleri kamuoyuna aktarmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda da bu gün sizleri ziyaret edelim istedik. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz’’.dedi. 

İkizce'de örnek, güzel çalışmalar yapılıyor 

Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz "Bugün Ordumuzun şirin bir ilçesi olan İkizce'ye gelerek sizlere sizleri ziyaret etmek istedik. Yaptığınız çalışmaları basın olarak takip ediyoruz. Sizin öncülüğünüzde İkizce'de örnek, güzel çalışmalar yapılıyor. Bundan sonra yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyor, misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı