Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürü Murat Yürekli'nin tayini dolayısıyla veda programı düzenlendi.

Haber Tarih : 13/04/2019
Toplam Okunma : 159


Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneğince bir otelde gerçekleştirilen programda, Denizli'ye tayini çıkan Yürekli ile basın mensupları bir araya geldi.

Dernek Başkanı Erdoğan Erişen, gazeteciler adına Yürekli'ye yeni görev yerinde başarılar diledi.

Kendisiyle Ordu'da iyi bir dönem geçirdiğini dile getiren Erişen, "Yerel basının genel manada güçlenmesi, kaçak ilanların geri dönüşü konusunda hem iyi bir çalışma sergiledi hem de bizlerin arasında kurumla iyi bir köprü oldu. Kendisine üzüldük ama iyi bir yerde de yeniden aynı görevi başarıyla sürdüreceğine inancımız her zaman tam, yanındayız. Kendisine yeni görevinde hepimiz adına başarılar diliyorum." dedi.

Yürekli ise Ordu'da 2016 yılında göreve başladığını, güzel bir camiayla çalışma fırsatı bulduğunu söyledi.

Anadolu'da birçok kentte çalıştığını anlatan Yürekli, "Bir meslektaşınız olarak Ordu'ya geldikten sonra çok harika bir camia ile karşılaştım. İlçeleriyle, merkeziyle medya açısından dinamik bir şehir. Bana kalırsa Anadolu medyasının yerel gazetecilik noktasında, en azından anlayışı bakımından ciddi anlamda mihmandarlık özelliğine sahip bir şehir." diye konuştu.

Basın İlan Kurumu Müdürü olarak herkesle iletişimi en üst seviyede tutma gayretinde olduğunu aktaran Yürekli, programa katılan herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Yürekli'ye, Ordu basını adına Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk ve Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz Ordu anısına hediyeler verdi.

Programa Ordu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Vedat Öz, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Şahin Sevinç ile kentte görev yapan basın mensupları katıldı.

Ünye Kent Gazetesi

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

GÜNDÜZ-GECEYARISI : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

Yayın Akışı