Başkan ARGAN teşekkür etti.

Haber Tarih : 14/10/2020
Toplam Okunma : 491


Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Ünye 6. Olağan İlçe Kongresi’nde yeniden güven tazeleyen Ünye İlçe başkanı Kenan Selim ARGAN teşekkür mesajı yayınladı.

Başkan Argan mesajında;

“Birlik ve beraberlik içerisinde olursak karşımızda kimse duramaz bizim için asıl olan el ele yürümektir. İlk günkü aşkla yenilenen ekibimizle tüm zorlukları aşarak yolumuza devam edeceğiz. 

Önceki dönemde birlikte görev yaptığımız teşkilatımıza sağladıkları katkıları ve destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekleştirmiş olduğumuz AK parti olağan kongremize başta video ve mesaj göndererek bizleri onurlandıran dünya mazlumlarının umudu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan başta olmak üzere  kongremize tebrik telgrafını ileten Ak Parti Genel Başkan Vekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler, kongremize teşrif eden Ak Parti İstanbul Milletvekilimiz Ahmet Hamdi Çamlı, Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş, Ordu Milletvekillerimiz Ergün Taşcı, Metin Gündoğdu, Ak Parti Ordu İl Başkanımız Halit Tomakin ve Ordu İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, ilçemizin siyasi parti temsilcilerine ve partimiz delegelerine, kongre günü görev alan emniyet mensuplarına ve tüm kamu görevlilerine, kongremizin sesi olan basın mensuplarına, teşkilatımızın kadın kollarına ve Sivil Toplum Kuruşlarına saygı ve sevgilerimi iletiyorum.”

İfadesine yer verdi.

ONEY FLASH FMTMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı