Başkan Şimşek, ameliyat oldu

Haber Tarih : 02/10/2019
Toplam Okunma : 124

ÜNTİSAD(Ünye Turizm İşletmecileri Otelciler, Restoranlar, Kafeler ve Seyahat Acentaları) Başkanı Hasan Şimşek Ankara’da bypass ameliyat oldu.


ÜNTİSAD(Ünye Turizm İşletmecileri Otelciler, Restoranlar, Kafeler ve Seyahat Acentaları) Başkanı Hasan Şimşek Ankara’da bypass ameliyat oldu.

İki yıl öncede kalp krizi geçiren ve tedavi gören Şimşek, Ankara’da ki yapılan anjiyo sonucunda 4 damarı tıkalı olduğu tespit edilerek ameliyata alınarak tıkalı olan 4 damarı açıldı. 

Geçirdiği ameliyat sonrası Başkan Hasan Şimşek sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı. Şimşek mesajında; “Cuma günü yapılan anjiyoda 4 damarımın tıkalı olması nedeniyle müşade altına alındıktan sonra dün ameliyat oldum. Koru Hastanesi Kardiyoloji doktoru Doç. Dr. Aytun Canga'ya, Kalp Damar Cerrahisi servisi doktorları Prof. Dr. Refik Tasöz'e, Dr. Barış Uymaz'a ve tüm ekibine, Koru Hastanesi Başhekimi hemşehrimiz Doç. Dr. Ertan Aydın’a, Ünyeli Doç. Dr. Gökhan Özerdem'e, Prof. Dr. Soner Sanioğlu'na, Dr. Hasan Yıldırım’a hastaneye gelen basta Dışişleri Bakan Yardımcısı Sn. Yavuz Selim Kıran, Ordu milletvekili Sn. Ergün Tasçı, Ağrı milletvekili Sn. Cesim Gökçe olmak üzere tüm eş, dost, akrabalarıma, bunun yani sıra mesaj atan, arayan Sn. Şükrü Yürür, Sn. Rifat Hisarcıklioğlu, Sn. Hüseyin Tavlı başta olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarıma teşekkür ederim. Enfeksiyon riski ve geçirdiğim ameliyat nedeniyle 2 aya yakin bir süre istirahat etmem gerektiği bildirildi. Sağlıklı ve güzel günlerde bir arada olmak dileğiyle, selamlar ve sevgiler...” dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı