BAŞKAN TAVLI, LGS BİRİNCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Haber Tarih : 11/07/2019
Toplam Okunma : 150


Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 2019 Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) 500 tam puan alan Meçhul Asker Ortaokulu öğrencisi Zeren Koç ve Doğa Koleji öğrencisi Zehra Nur Koçoğlu’nu ödüllendirdi. 

2019 Liseye Geçiş Sınavında (LGS) 500 tam puan alan Ünye Meçhul Asker Ortaokulu öğrencisi Zeren Koç ve Doğa Koleji öğrencisi Zehra Nur Koçoğlu, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı tarafından altınla ödüllendirildi. 

Beraberlerinde Ünye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aydın Keleş, öğretmenleri ve velileriyle birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret eden öğrenciler, desteklerinden dolayı Başkan Tavlı’ya teşekkür ettiler.

Başkan Tavlı, ziyarette yaptığı konuşmada, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza her zaman destek olmaya hazırız.” dedi.

-“Ünye olarak sevinçliyiz, gururluyuz”-

Öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileyen Başkan Tavlı, “Başarılı öğrencilerimizin ailelerini ve onları yetiştiren öğretmenlerini tebrik ediyorum. Gerçekten Ünye olarak biz sevinçliyiz, gururluyuz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın hem kendilerini yetiştirmeleri, hem gayret etmeleri, hem de geleceğe kendilerini hazırlamak için yaptığı bu çalışmalar sonucunda elde ettikleri başarılar bizi mutlu ediyor. Nasıl ki, bir anne-baba çocuklarının geleceği için çalışır, kaygılanırsa, biz de Ünye’nin geleceği, bütün çocuklarımızın geleceği için çalışıyoruz. Çocuklarımız gelecekte rahat etsinler, refah içinde mutlu olsunlar diye mücadele ediyoruz. Eğitime ve siz gençlerimizin sağlıklı yetişmenize çok çok önem veriyoruz. Çocuklarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı