BAŞKAN TAVLI: “Mobil beton santrali işimizi kolaylaştırdı”

Haber Tarih : 18/09/2020
Toplam Okunma : 691


Beton yol çalışmalarıyla kalıcı hizmete imza attıklarını ifade eden Başkan Tavlı, “Belediyemize kazandırdığımız mobil beton santrali aracımız ile kırsal kesimlerde beton yol uygulamasına önem verdik. Özellikle dar ve ulaşması zor mahalle yollarımızda betonu yerinde üretiyor ve yol hizmetini gerçekleştiriyoruz. Mobil beton santrali işimizi kolaylaştırdı. Ulaşımı kolay olan mahallelerimizde ise mikserlerimiz araçlığıyla beton yol çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aciliyeti olan mahallelere öncelik veriyoruz. Vatandaşlarımızdan biraz sabır ve anlayış bekliyoruz. Beton yol hizmetinin ulaşmadığı mahallemiz kalmayacak. İlçemizin her noktasında parke, beton ve malzemeli yol çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Çalışmalarımızda halkımız için hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunmanın gayreti içerisindeyiz.” dedi.

-“Pelitliyatak uzun yıllardır böyle hizmet görmedi”-

Pelitliyatak Mahallesi Muhtarı Burhan Öztürk ve vatandaşlar, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Hüseyin Tavlı’ya teşekkür ederek, “Mahallemiz uzun yıllardır görmediği hizmeti bu dönemde görüyor. Ana yolumuz sıcak asfalt oldu. Ara yollarımızda beton yol ve malzemeli bakım çalışmaları devam ediyor. Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı ve ekibi yoğun bir çalışma içerisinde. Bunlara bizzat şahit oluyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

-“Nurettin Mahallesi olarak müteşekkiriz”-

Nurettin Mahallesi Muhtarı Erol Okuyan ise, sıkıntılı bölgelerin çözüme kavuştuğunu belirterek, “Mahallemizde yapılan beton yol çalışmalarıyla uzun yıllardır sıkıntılı olan bölgelere araç ulaşımı sağlanır oldu. Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı’ya Nurettin Mahallesi halkı olarak müteşekkiriz. Çalışmalarında kendisine ve ekibine kolaylıklar diliyoruz.” diye konuştu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve beraberindekiler mahalle gezilerinin ardından kısa bir süre önce korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden Yenikent Mahallesi Muhtarı Enver Altun’un eşi Ayşe Altun’a taziye ziyaretinde bulundu ve merhum muhtarın kabri başında dua etti.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı