Başkanlardan Başsavcı’ya ziyaret..

Haber Tarih : 29/07/2020
Toplam Okunma : 220

Ünye’de basın alanında faaliyet gösteren CÜGD Başkanı Ali Öztürk, ÜNRİD Başkanı Hakan Korkmaz ve KALEMDER Başkanı Musa Özgür Kıroğlu Başsavcı Mesut Pektaş’ı ziyaret ettiler.


Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğinden Ünye Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Mesut Pektaş’a Ünye Canik Gazeteciler Derneği (CÜGD) Başkanı Ali Öztürk, Ünye Radyo Yayıncıları Derneği (ÜNRİD) Başkanı Hakan Korkmaz, Ünye Gazete, Dergi, Radyo, Televizyon ve İnternet Yazarları Derneği (KALEMDER) Başkanı Musa Özgür Kıroğlu tarafından “Hoş geldiniz” ziyareti düzenlendi.

Ziyaret sırasında Başsavcı Mesut Pektaş’a Ünye’deki basınla ilgili olarak genel bir bilgi verildi. Ayrıca basın kuruluşları olarak Adliye ile ilişkilerin şekli ve düzeyi değerlendirildi.

Basın kuruluşlarının başkanları, Başsavcı Pektaş’a, Ünye’deki görevlerinde başarılar dileyerek, adli konularda her zaman olduğu gibi bundan sonra da üzerlerine düşen görevleri yapmaya devam edeceklerini belirttiler.

Ziyarette yaptığı konuşmada basının doğru habere ulaşması ve vatandaşa doğru haber ulaştırması noktasında kurum olarak her zaman destek vereceklerini belirten Başsavcı Pektaş, bunun aynı zamanda bir kamu görevi olduğuna işaret etti.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ESER ECZANESİ

Saraçlı Mahallesi Orta Saraçlı Caddesi No:5/A Ünye

( Saraçlı Mahallesi Sanayi Cami Karşısı ) - 0 452 324 19 00

Yayın Akışı