BÜYÜKŞEHİR'DEN ÇATALPINAR’A ULAŞIM KONFORU

Haber Tarih : 13/10/2020
Toplam Okunma : 451


Ordu Büyükşehir Belediyesi, ulaşım yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çatalpınar ilçesindeki 3 mahalleye hizmet veren bağlantı yollarını asfaltla buluşturduklarını söyledi.


Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun il Ordu’da, asfalt seferberliği devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları standartı yüksek konforlu bir yapıya dönüşüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt plentinde üretilen asfaltlarla, hizmetlere hız kazandırılırken ekonomik olarak da tasarruf sağlanıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, il genelinde tüm noktalara ulaşana dek asfalt ve beton yol atağının hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

 

3 MAHALLENİN BAĞLANTI YOLU ASFALTLA BULUŞTU

Çalışmalar kapsamında Çatalpınar ilçesindeki 3 mahallenin bağlantı yolunu daha asfaltla buluşturduklarını ifade eden Başkan Güler, “Çatalpınar ve Korgan ilçelerimizi birbirine bağlayan Karahamza Mahallesi yolunu asfaltla buluşturduk. Akkaya Mahallemizde 1200 metre, Kayatepe Mahallemizde ise 500 metre emülsiyon asfalt çalışmaları yaptık. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimizin yaptıkları çalışmalar sonrası, asfalta kavuşan güzergahları konforlu bir yapıya kavuşturduk.” diye konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yatırımların belli bir program çerçevesinde hizmete sunulduğunu belirterek, Çatalpınar ilçesinin yol ağındaki ulaşım yatırımlarının artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇELİK ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:82 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 66 66

Yayın Akışı