Büyükşehir Kent Orkestrası Ünye’de moral dağıttı!

Haber Tarih : 07/01/2021
Toplam Okunma : 555

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, Ünye sahilinden başlayıp, Cumhuriyet Meydanı ile cadde ve sokakları gezerek canlı performans ile pandemi sürecinde vatandaşlara moral oldu.


Covit-19 dolayısıyla zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, Ünye sahilinden başlayıp, Cumhuriyet Meydanı, Hükümet Maddesi, Belediye Caddesi ve Büyükcami çevresini gezerek canlı performans ile pandemi sürecinde vatandaşlara moral oldu.

Ünyeliler ilgi ile izledi

Büyükşehir Belediyesi vatandaşların morallerini yüksek tutmak için Kent Orkestrası şehri gezerken 7’den 70’e herkes hayranlıkla Orkestrayı izledi. Ellerine telefonlarını alan vatandaşlar ve çocuklar anı ölümsüzleştirmek için görüntü ve fotoğraf çekti. Ünye’de ilgi ile karşılanan orkestraya vatandaşlar alkışları ile destek olurken, orkestra Ünye ilçe Emniyet Müdürlüğü önünde kısa bir süre duraklayarak Ünye’de görevli polis ve bekçilere moral verdi.

Her ilçeye gidilecek

Ünye Cumhuriyet Meydanı’ndaki asırlık çınarın altında sona eren Kent Orkestrası’nın moral programı Ordu’nun diğer ilçelerinde devam edecek.

Orkestra Şefi Barış Engin, “Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent orkestrası olarak ilçe etkinliklerine başladık. Bugün bandomuz Fatsa ve Ünye’de yürüdü. Pandemi sürecinde halkımıza bir nebze olsun moral ve motivasyon amaçlı destek için bu tür etkinlikler yapıyoruz. Tüm ilçelere gideceğiz.” dedi.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı