Cavit ARSLAN Ünyeli Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’a teşekkür etti.

Haber Tarih : 17/10/2020
Toplam Okunma : 824

Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan, Wushu Balkan Şampiyonası’nda dereceye giren sporcularını ağırlayan Dışişleri Bakan Yardımcısı Ünyeli hemşerimiz Yavuz Selim Kıran’a teşekkür etti.


Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan, 2019 yılında gerçekleşen Wushu Balkan Şampiyonasında dereceye giren üç sporcusunu ağırlayıp adlarına yemek tertip eden Dışişleri Bakan Yardımcısı Ünyeli hemşerimiz Yavuz Selim Kıran’a teşekkür etti.

Millilik Belgelerini Kıran’dan aldılar

Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan,” Bilindiği üzere 2019 yılında Kulübümüzden 4 sporcumuz Milli Takım kampına davet edilmişti. Bu şampiyonada bir sporcumuz Balkan şampiyonu oldu. İki sporcumuzda Balkan üçüncüsü oldu. Bu vesile ile de sporcularımız Milli olma hakkı kazandılar ve Millilik belgelerini Wushu Federasyonu’ndan alarak Ünyeli değerli büyüğümüz Dışişleri Bakan Yardımcımız Yavuz Selim Kıran Beyi ziyaret ettik. Sporcularımız bu anlamlı belgeyi Devlet büyüğümüz Yavuz Selim Kıran beyin elinden aldılar.” dedi.

Millilik Belgelerini elinden almakla onur ve gurur duyduk

Bakan Yardımcısı Kıran’a teşekkür eden Arslan, “Başkan Şampiyonu sporcumuz Ayfer Arslan, Balkan üçüncüleri Burcu Uysal ve Ahmet Serhat Arıca, antrenörümüz Mehmet Celal Karagöz ile Kulüp Başkanı olarak benim katıldığım ziyarette Dışişleri Bakanlığımıza gittiğimizde bizi devlet protokolü gibi karşılayan ve kulübümüz sporcuları adına yemek tertip eden Yavuz Selim Kıran Beye teşekkür ediyorum. Sporcularımızın bu onurlu belgelerini kendilerinden almamızdan dolayı da kulüp olarak onur ve gurur duyduk. Kulübümüze yaptığı maddi ve manevi desteklerden dolayı ve kulübümüze karşı olan ilgi ve alakalarından dolayı Bakan Yardımcımız Sn. Yavuz Selim Kıran’a teşekkür ediyorum.” dedi.


Ünye Kent Haber 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı