Doubleshot Coffe 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda açıldı

Haber Tarih : 08/08/2019
Toplam Okunma : 154

İşletmeciliğini Ünyeli işadamı Ali Çolak’ın yaptığı Doubleshot Coffe 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda açıldı.


Doubleshot Coffe 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törenle açtı.

İşletme Sahibi İşadamı Ali Çolak açılışta yaptığı konuşmada, “Öncelikle 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bulunan Doubleshot Coffe işletmemizin açılışında nezaket göstererek davetime katılan ve beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim. İnşallah işletmemiz Ünye’ye hayırlı olur. Herkese Allah, Ünye’ye benim gibi yatırım yapmayı nasip etsin.” dedi.

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney açılışta “Ünye için açılan her müessese, yapılan her faaliyet bizleri mutlu ediyor. Ünye turizm ile anılan ve bilinen bir ilçe olduğun için hizmet sektöründe çeşitlilik, kalite son derece önemlidir. Bu anlamda açılan bu işletmenin Ünye turizminin canlanmasına, artmasına katkı sağlayacağına inanıyorum. İşletmemizin ilçemize ve Ünye halkına güzel hizmetler getirmesini temenni ederek hayırlı olmasını diliyorum. Doubleshot Coffe Osmanlı ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini bir arada barındırıyor.” diye konuştu.

Doubleshot Coffe’nin açılışına Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, ÜTSO Başkanı İrfan Akar ve çok sayıda kişi katıldı.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

GÜNDÜZ-GECEYARISI : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

Yayın Akışı