Fatsa'da 90’lar Pop Konseri Beğenildi.

Haber Tarih : 13/01/2021
Toplam Okunma : 262


90’lar Pop Konseri Beğenildi. 

Fatsa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen online konserler serisinde bu kez Ercan Saatçi, Harun Kolçak, Yıldız Tilbe, Sezan Aksu ve Niran Ünsal gibi unutulmaz isimlerin unutulmaz şarkılarıyla geçmişin izleri Fatsa’da canlandı.

Pandemi döneminde kültür ve sanat faaliyetlerini online olarak sanat severlerle buluşturmaya devam eden Fatsa Belediyesi, sosyal medya hesaplarından yayınladığı 90’lar konseri beğeni ile izlendi.

KEYİFLİ KONSERLE GEÇMİŞİN İZLERİ CANLANDI

Fatsa Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında kültür ve sanat etkinliklerini online olarak sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Kandemir Kaytaz ve orkestrası bu kez sosyal medya mecralarından verdiği 90’lı yılların unutulmayan şarkılarından oluşan konserle sanatseverlerin

karşısına çıktı. Daha önce türkülerden oluşan müzik resitali ve yılbaşına özel konser programı ile online olarak müzikseverlerle online platformda buluşan Fatsa Belediyesi Konservatuar Ekibi, 90’lar konseri ile keyifli bir akşam yaşattı.

HAFIZALARA KAZINAN 90’LI YILLARIN ŞARKILARI SESLENDİRİLDİ.

Sanatçı Kandemir Kaytaz ve orkestra ekibi, Ercan Saatçi, Harun Kolçak, Yıldız Tilbe, Sezan Aksu, Niran Ünsal gibi sanatçıların seslendirdiği, “Alışamadım, Elimde Değil, Aşk Laftan Anlamaz ki, Aldırma Deli Gönlüm, Devlerin Aşkı Büyük Olur, Karaağaç, Kop Gel Günahlarından, Kış Güneşi, Emi, Delikanlım, Zaten Aşklar Hep Yalan, Zorlu Sevdam, Geçer, Gitme Seviyorum, Vermem Seni Ellere” gibi hafızaları kazınan hareketli ve slov parçalardan oluşan 90’lı yılların unutulmayan aşk şarkılarından oluşan müzik ziyafeti sundu.

“MEMNUNİYET SÜRDÜKÇE KONSERLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Kültür-sanat etkinliklerini online olarak sanatseverlere ulaştırmaya devam ettiklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Pandemi döneminde halkımızın moral ve motivasyonunu arttıran konser etkinliklerimizi dijital platformlar üzerinde sanatseverlerimizle buluşturmayı sürdürüyoruz. Son olarak 90’lar pop konserimizi verdik. Halkımızın memnuniyeti devam ettikçe bu tür etkinliklerimize yer vermeye devam edeceğiz.” dedi

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı