Fatsa OSB'ye büyük yatırım...

Haber Tarih : 13/05/2019
Toplam Okunma : 85

Ordu Valisi Seddar Yavuz; Fatsa Organize Sanayi Bölgesi'ne önemli bir iş adamının yatırım yapacağını belirtti.


Ordu Valisi Seddar Yavuz; Fatsa Organize Sanayi Bölgesi'ne önemli bir iş adamının yatırım yapacağını belirterek; " İbişler Tekstili Fatsa’ya getiriyoruz. Mutabakat yaptık. 7 bin metre kare kapalı alanlı bir inşaatla başlayacaklar." 

Ordu Valisi Seddar Yavuz; Ordu Ticaret Borsası tarafından Türkiye-AB İş Dünyası Diyalogu hibe programı kapsamında gerçekleştireceği "Üniversite-Sanayi İşbirliği ve Kümelenme Çalıştayı'na katıldı. 

Burada yaptığı konuşmasında, katma değeri yüksek alanların gözetilerek Ordu’nun büyümesine katkı sağlaması gerektiğini ifade eden Ordu Valisi Seddar Yavuz, çalışmaları devam eden yeni organize sanayi bölgelerinin kısa vadede bitirilmesi gerektiğine işaret etti. 

Fatsa'ya büyük yatırımcı geliyor 

Konuşmasında Fatsa Organize Sanayi Bölgesi'ne önemli bir iş adamının yatırım için geleceğine işaret eden Vali yavuz; "Mutabakat yaptık. İbişler Tekstili Fatsa’ya getiriyoruz. 7 bin metre kare kapalı alanlı bir inşaatla başlayacaklar ve Ordu’nun tamamına yakınında özellikle fason üretim gerçekleştirecekler. Sadece 7 bin metre kareyle sınırlı kalmayacak. Tekstil dâhil katma değeri yüksek, teknolojik alanları da gözeterek bizim Ordu’yu büyütmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı