FLASH RADYO YENİ YAYIN DÖNEMİNE BAŞLADI

Haber Tarih : 09/09/2019
Toplam Okunma : 54


Yayın hayatında 27 yılı geride bırakan Ünye'nin Lider sesi Oney Flash FM' de yeni yayın dönemi 9 Eylül Pazartesi günü Hakan Korkmaz'la Basında Bugün programı ile başladı.  


    Radyomuzda yayınlanan programlar Haziran ayında sezon finalini gerçekleştirmişti. Yeni dönemde ise sevilen ve özlenen programlar kendi gününde kendi saatinde dinleyicileri ile buluşacak.

    GELENEK BOZULMADI

Haftanın ilk programı her zaman olduğu gibi hafta içi her gün 09.00 ile 09.30 arasında yayınlanan Hakan Korkmaz ile Basında Bugün programı oldu.

Basında Bugün ile dünya haberleri, ulusal gündem gazete haberleri ve yerel gündemin öne çıkan başlıklar aktarıldı.     CANLI YAYIN SÜRPRİZİ HAFTANIN YORUMU PROGRAMCILARINDAN

    Hakan Korkmaz Basında Bugün programında dinleyicilerine seslenirken radyomuza canlı yayın sürprizi eksik olmadı. Haftanın Yorumu programcıları Ünye Kent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Öztürk ile Ünye Kent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Musa Özgür Kıroğlu hayırlı olsun ziyarettin de bulundular. Canlı yayında yeni dönem herkes için hayırlı olsun mesajını verdiler.

    YENİ PROGRAM MÜJDESİ

    Yeni yayın döneminin ilk programında Hakan Korkmaz Basında Bugün programında ekibe yeni katılan programcının müjdesini açıkladı.

Korkmaz " sevdiğiniz ve özlediğiniz programlara bir yenisini daha ekledik Çarşamba günleri 16.30 da sizleri Yahya Cumhur Tapçı ile Sohbet Zamanı'na bekliyoruz." ifadelerini kullandı.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ORAL ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 92 97

GÜNDÜZ-GECE : BOŞCU ECZANESİ

Kale Mahallesi Niksar caddesi No:10 Ünye

( Niksar Caddesi Torunoğlu Pastanesi karşısı / TEB Bank yanı ) - 0 452 323 23 01

Yayın Akışı