Gençlik Haftası Başladı

Haber Tarih : 15/05/2019
Toplam Okunma : 58

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtına, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından çelenk sunuldu.


19 Mayıs'ın 100. Yılı münasebetiyle bu yıl ki Gençlik Haftası kutlama etkinlikleri çok çeşitli olacak ve dolu dolu yaşanacak.

Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından sona erdi. 

Ünye Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu, Gençlik Haftası’nı dolu dolu geçireceklerini ifade ederek şunları söyledi: 

“Her yıl olduğu gibi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamalarımız 15 Mayıs itibari ile başladı. 19 Mayıs etkinliklerimiz bir hafta boyunca devam edecek. Bu yıl ki Gençlik Haftası kutlamalarımızı, 100.yıl olması münasebeti ile daha da çeşitlendirdik. Belki bölgemizde ilk olacak İstiklal Kupası adı altında at yarışlarıyla , fotoğraf yarışmalarıyla, veteranlar futbol müsabakalarıyla, Futsal , Wushu, Tekvando, vb uzak doğu sporlarıyla, masa tenisi müsabakalarıyla, bilek güreşi müsabakalarıyla gençlerimizi sportif anlamda Gençlik Haftası programını dolu dolu yaşayacaklar. Bu vesileyle Ünye kamuoyunu ve spor severleri organizasyonlarımıza davet ediyoruz.”dedi.

 


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı