İdareci ve Bürokratlar Birliği’nden Vali Sonel'e Ziyaret

Haber Tarih : 20/11/2020
Toplam Okunma : 633

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Ordu İl Temsilcisi Cavit Arslan, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i makamında ziyaret etti.


İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Ordu İl Temsilcisi Cavit Arslan ve yönetim kurulu üyesi Kumru Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Ömer Köstek Ordu Valisi TucaySonel’i ziyaret etti.

Ziyarette İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Başkanı Yücel Can’ın selamlarını ileten Arslan, İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Ordu İl Temsilciliğinin yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Arslan açıklamasında, “Bilindiği üzere 2 yıldır İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Ordu İl Temsilciliği görevini yürütüyorum. Bu anlamda Valiler Kararnamesi ile Tunceli ilinden Ordu’ya atanan sayın Valimizi ziyaret ettik. Derneğimizin ülke geneli ve Ordu’daki çalışmalarına yönelik bilgiler verdik. Aynı zamanda Valimize hoş geldin ziyaretinde bulunmuş olduk.”dedi.

Devletimizin yanındayız

Dernekle ilgili bilgi veren Arslan konuşmasında şunları kaydetti, “Derneğimiz 2009 yılında Ankara’da kuruldu. Yücel Can ve Mehmet Kocatepe eşliğinde kurulan derneğimizin Genel Başkanlığını Yücel Can yapıyor. ‘Biz birlikte güçlüyüz’ sloganıyla faaliyetlerini yürüten derneğimiz Suriye ve Irak’ta anne-babasını kaybetmiş yetim ve öksüz Türkmen çocuklarının eğitim, barınma, okul ve sağlık giderlerini karşılayarak devletimizin yanında bulunmuştur. Türkiye’de ise darbe, bölücülük, hainlik gibi bölen, parçalayan, huzuru bozan her şeye hayır, diyoruz. Amacımız;‘kardeşlik sınır tanımaz’ tanımıyla çeşitli projelere öncülük etmektir. Devletimizin her zaman yanındayız."

Ünye KENT HABER

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GÜVENAY ECZANESİ

Orta Yılmazlar Mahallesi Türbe Caddesi No:2/B Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 324 73 24

GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

Yayın Akışı