Irmak Caddesi'nin asfaltı dökülüyor

Haber Tarih : 01/10/2019
Toplam Okunma : 82

Ünye Bayramca Mahallesi Irmak Caddesi’nde sıcak asfalt, Ünye Limanı Balıkçı Barınağında ise asfalt ile buluşuyor.


Ünye Belediyesi kırsal kesimde sürdürdüğü beton yol çalışması kapsamında yıl sonuna kadar 10 km'nin üzerinde yol yapacak.

Ünye Belediyesi Ekim ayı olağan Belediye Meclis Toplantısı’nda gündem dışı konuşma yapan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Ünye Bayramca Mahallesi Irmak Caddesi’nde sıcak asfalt, Ünye Limanı Balıkçı Barınağında ise asfalt çalışmalarının sürdürüldüğünü söyledi.

Tavlı diğer taraftan Ordu Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak yıl sonuna kadar 10 kilometrenin üstüne beton yol çalışmasının tamamlanacağını ifade etti.

Büyükşehir ile koordine içindeyiz

Ünye Belediyesi’nin bir aylık çalışmalarını değerlendiren Ünye Belediye Başkanı Tavlı, “1 Aylık süreç içerisinde faaliyetler noktası hem kırsalda hem de şehir merkezinde AKSA’nın doğalgaz hizmetleri, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte kırsal ve şehir merkezindeki beton yol, statik kaplama, asfalt, malzemeli bakım olmak üzere birlikte koordine içerisinde yürütülmesi gereken noktalarda hiç hız kesmeden dün nasıl çalışıyorsak bugünde aynı şekilde çalışıyoruz.” dedi.

Asfalt, sıcak asfalt, beton yol çalışmalarımız sürüyor

Beton yol, asfalt ve sıcak asfalt çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Tavlı, “Bugün Bayramca Mahallesi Irmak Caddesi üzerindeydik. Orada alt temel malzemesi olan filler malzemesi serilme çalışması vardı. Yarın da Irmak Caddesi, Bayramca Köprüsüne kadar sıcak asfalt ile buluşmuş olacak. Akabinde de Balıkçı barınağımızda balıkçı teknelerimizin yoğun kullandığı bölgede asfalt çalışmamız olacak. Beton yol çalışmalarımız kapsamında 10 kilometrenin üzerinde beton yol çalışmasını yılsonu itibariyle tamamlamış olacağız.” diye konuştu.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEPE ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Tepeyolu Sokak No:45 Ünye

( Özel Çakırtepe Hastanesi Yanı ) - 0 452 324 76 06

GÜNDÜZ-GECE : TAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Sokak, No:20, Ünye

( Pazar Yeri Merkez Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 323 33 61

Yayın Akışı