Kızılay’dan gençlere çikolata ve bisküvi ikramı

Haber Tarih : 20/05/2020
Toplam Okunma : 316

Türk Kızılay Ünye Şubesi, 20 Mayıs tarihinde sokağa çıkan 20 yaş altı gençlere Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda 3 bin adet çikolata ve bisküvi ikram etti.


Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerine gıda, ekmek ve nakdi yardımlarda bulunan kandil gecelerinde tatlı ikramında bulunan Türk Kızılay Ünye Şubesi 20 Mayıs tarihinde sokağa çıkan 20 yaş altı gençlere 3 bin adet çikolata ikram etti.

Türk Kızılayı’nın aldığı bağışlarla ayakta duran bir kurum olduğunu, aldıkları bağışlarla ihtiyaç sahibi insanlara destek olduklarını ve çeşitli sosyal çalışmalar yaptıklarını ifade eden Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, Sokağa çıkma yasağının bulunduğu 4 gün boyunca Ünye’de mahalleleri gezerek 7 bin adet çikolata dağıtacaklarını söyledi.

Küçükoğlu yaptığı açıklamada, “Hayırseverlerimizin yaptığı bağışların halkımıza geri dönüşü olarak yardımlar gerçekleştiriyoruz. Türk Kızılayı bağışlarla ayakta duran bir kurumdur. Bağışçıların Genel Merkeze yaptığı bağışlar bize geliyor. Bizde o bağışlarla yardımlarda bulunuyoruz. Bugün ise sokağa çıkan çocuklarımıza 3 bin adet çikolata ikram ettik. Sokağa çıkma yasağının bulunduğu 4 gün boyunca da mahallelerimizi ziyaret ederek çocuklara 7 bin adet çikolata ve bisküvi ikram edeceğiz.”dedi.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı