Korgan Cinayetinde Ürkütücü Gelişme

Haber Tarih : 20/11/2020
Toplam Okunma : 915

Korgan’daki korkunç olayda domuz bağıyla bağlanarak öldürüldüğü ortaya çıkan Makbule Sarı’nın altın dişlerini de sökmüşler.


Korkunç bir cinayete kurban giden Makbule Sarı’nın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.

Evinde yalnız yaşayan Makbule Sarı'dan uzun süre haber alamayan kızı, mahallenin muhtarına haber verdi. Muhtar da Sarı'ya ulaşamayınca polisten yardım istedi. Adrese gelen polis ekipleri, çilingir yardımıyla girdiği evde Makbule Sarı’yı çarşafa sarılı, elleri ve ayakları iple bağlanmış halde buldu. Yapılan kontrolde Sarı'nın hayatını kaybettiği belirlendi. 

Ailesi Müge Anlı’ya başvurdu

Makbule Sarı’nın ailesi cinayetin aydınlatılmasına yardımcı olması için Müge Anlı’ya başvurdu. Programda, eve giren katillerin maktulün altın dişlerin söktüğü, evi talan ettiği, evden değerli eşyaları aldığı belirtildi. Müge Anlı, Makbule Hanım'ın evinde 300.000 ile 500.000 TL parasının olduğunun iddia edildiğini söyledi. Rahmi Özkan domuz bağının sıradan bir cinayet olmadığını organize ve profesyonel bir iş olduğunu söyledi.

Özel ekip kuruldu

Bu arada, Sarı'nın ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine başlatılan soruşturma kapsamında özel ekip kuruldu. Mahallede ve evin çevresinde geniş çaplı araştırma yürüten ekiplerin birçok kişinin ifadesine başvurduğu bildirildi.

Ünye KENT HABER/BÜLTEN

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GÜVENAY ECZANESİ

Orta Yılmazlar Mahallesi Türbe Caddesi No:2/B Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 324 73 24

GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

Yayın Akışı