Korkmaz çağrı yaptı; Vali ses verdi

Haber Tarih : 21/05/2020
Toplam Okunma : 227

Koronavirüs süresince tüm basın çalışanlarına test yapılması konusunda Ünye Flash Radyo Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz’ın attığı tweete Ordu Valisi Seddar Yavuz’dan “Basına test yapmaya hazırız” yanıtı geldi.


Vali Yavuz’dan yanıt geldi -

Ünye Flash Radyo Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz, sosyal medya hesabından yaptığı “Koronavirüs ile başarımız sürerken, Ordu Valimiz Seddar Yavuz’dan sokağa çıkma kısıtlamasında bile görevde olan gazete, radyo ve televizyon çalışanlarının da sürekli sahada oldukları için test yapılarak kontrol edilmelerini istiyoruz” mesajına Ordu Valisi Seddar Yavuz’dan yanıt geldi.

-“Pandemi döneminde basın mensuplarımızın destek ve katkısını gördük”-

Vali Yavuz; sosyal medya hesabından yapığı paylaşımla Hakan Korkmaz’ın talebine yanıt vererek, “Hakan Bey biz hazırız. Pandemi döneminde basın mensuplarımızın destek ve katkısını gördük. Hepinize teşekkür ederim”.dedi.

Vali Yavuz’un mesajına verdiği olumlu yanıt için teşekkür eden Korkmaz, son yaptığı paylaşımda şunları ifade etti:

“Koronavirüs salgınıyla ilgili mücadele sürerken, başarılı sonuçlar alıyor ve bundan çok mutlu oluyoruz. Bu kapsamda, sokağa çıkma kısıtlaması dahil görevlerinin başında bulunan gazete, radyo ve televizyon çalışanlarına test yapılması için attığım tweetle, Ordu Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a yaptığım çağrıya, Sayın Valim az önce olumlu yanıt vererek, ‘Pandemi döneminde desteklerini gördük’ dedikleri basın mensuplarına test yapma konusunda hazır olduklarını açıkladı. Duyarlılığı için teşekkür ediyorum.”

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı