“Kurban paylaşmaktır”

Haber Tarih : 09/08/2019
Toplam Okunma : 107

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yayınladığı mesajında tüm vatandaşların bayramını kutlayarak, “Sevinçler paylaştıkça artar, üzüntüler de paylaştıkça azalır. Kurban paylaşmaktır.” dedi.


Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Kurban Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında tüm vatandaşların bayramını kutlayarak, “Sevinçler paylaştıkça artar, üzüntüler de paylaştıkça azalır. Bayramlarda bu paylaşma, doruk noktasına ulaşır. Kurban paylaşmaktır.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm vatandaşların bayramını kutladı.

-“Bayramlar müstesna günlerdir”-

Şehitler ve gaziler sayesinde bayramların huzur içerisinde yaşandığını belirten Başkan Tavlı, “Bayramlar birlik ve beraberliğin en üst seviyeye çıktığı müstesna günlerdir. Unutmamalıyız ki bayramları ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemizi mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yad ediyorum.” dedi.

-“Bayramlar, paylaşmanın doruk noktasına ulaştığı günlerdir”-

Kurban Bayramı’nda sadece kurban etinin paylaşılmadığını, sevgi ve üzüntülerinde paylaşıldığını ifade eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, şunları söyledi:

“Bayram günlerinde sadece kesilen kurban eti paylaşılmaz. Sevgi ve üzüntülerimiz de paylaşılır. Çünkü meşhur olan ifadesiyle ‘Sevinçler paylaşıldıkça artar, üzüntüler de paylaşıldıkça azalır.’ Bayramlar, paylaşmanın doruk noktasına ulaştığı günlerdir. Kurban paylaşmaktır. Bu uygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutlarken, bayramın ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve refah getirmesini, dünyanın dört bir tarafında devam eden savaşların, akan kan ve gözyaşının son bulmasına vesile olmasını diliyorum.”

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

GÜNDÜZ-GECEYARISI : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

Yayın Akışı