Avukat Koray Maral Ak Parti’den İstifa Etti!

Haber Tarih : 30/06/2020
Toplam Okunma : 657

Ak Parti Ünye Belediye Başkan Aday Adayı ve İstanbul Milletvekili Aday Adaylığı yapmış olan Av. Koray Maral Ak Parti’den istifa ettiğini açıkladı.


Maral Ak Parti’den İstifa Etti!

Ak Parti Ünye Belediye Başkan Aday Adayı ve İstanbul Milletvekili Aday Adaylığı yapmış olan Av. Koray Maral Ak Parti’den istifa ettiğini açıkladı.

Maral twiter hesabından yaptığı açıklamada, “2011 yılından bu yana bu millete karşı sorumluluk alma arzusuyla üyesi olduğum, elimden geldiğince millet dertleriyle dertlenme gayreti gösterdiğim, kişisel menfaat yerine millet için elimi taşın altına koymak için gayret ettiğim AK Parti’den istifa ediyorum. Ben avukatım!” ifadelerini kullandı.

Avukat Koray Maral Ak Parti tarafından çoklu baro sistemi ile ilgili avukatların Ankara yürüyüşüne katılmış, düzenlemeye tepki göstermişti. Maral, “Avukatlara rağmen iktidar gücüyle yapılmak istenen barolara ilişkin düzenleme, kanun teklifi olarak AK Parti grubunca TBMM ‘ye sunuldu. Düzenleme yargı sistemimizin hiçbir yarasına merhem olamayacak, Avukat haklarını geriye götürecek bir düzenlemedir. Karşı çıkıyorum!” ifadelerini de kullandı.

www.unyetv.net

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı