ODÜ Yerleşkesine Aile Sağlığı Merkezi...

Haber Tarih : 03/10/2019
Toplam Okunma : 97

ODÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan ve Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu üniversitenin Cumhuriyet Yerleşkesi içerisinde kurulması planlanan Aile Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulundu.


Ordu Üniversitesi Cumhuriyet Yerleşkesindeki akademik ve idari personel ile öğrenciler ve yakın çevrede bulunan vatandaşlara koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinin verilmesi amacıyla Aile Sağlığı Merkezi açılmasına karar verildi.

Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan ve Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında eski Rektörlük binası içerisinde faaliyete geçirilmesine karar verilen merkezde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Rektör Akdoğan’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Tonkaz, Tıp Fakültesi Dekan V. Niyazi Taşçı, SB-Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur ve idari personel eşlik etti. 

Eğitim Tipi bir merkez olacak 

Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, “Bugün burada eğitim tipi Aile sağlığı Merkezinin açılması kararını almış bulunmaktayız. Merkezin Üniversite ve yakın çevre için faydalı olacağını düşünüyoruz.” dedi. 

Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, “Burada akademik ve idari personel ile öğrencilerimiz ve yakın çevredeki vatandaşlarımıza sağlık hizmetinin sunulacağı bir merkezin kampüs içerisinde olmasının çok faydalı olacağı kanaatine vardık. Aile Sağlığı Merkezinin kurulması için gerçekleştirmiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı ve Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu’na ve ekibine teşekkür ederim.”diye konuştu.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

Yayın Akışı