Ordu, liman ve demiryolu istiyor!

Haber Tarih : 04/10/2019
Toplam Okunma : 44

OSTO Başkanı Servet Şahin, “Liman ve demiryolu yatırımından artık bizler de faydalanmak istiyoruz” dedi.


OSTO Başkanı Servet Şahin, “Ulusal ve uluslararası ticaret hacmimizi arttıracak, bölge ekonomisine yeni bir boyut kazandıracak olan liman ve demiryolu yatırımından artık bizler de faydalanmak istiyoruz” dedi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, kentin ulusal ve uluslararası ticaret hacmini arttıracak, bölge ekonomisine yeni bir boyut kazandıracak olan liman ve demiryolu yatırımlarından faydalanmak istediğini açıkladı.

Şahin, “ Son 10 yılda eğitim, sağlık ve ulaşımda ilimize verdiği büyük desteklerle, Ordu ili iş yapmak ve yaşanabilirlik açısından 57’nci sıradan 13 basamak yükselerek 44’üncü sıraya gelmiştir. Ulusal ve uluslararası ticaret hacmimizi arttıracak, bölge ekonomisine yeni bir boyut kazandıracak olan liman ve demiryolu yatırımından artık bizler de faydalanmak istiyoruz. Bölgemizde üretilen ürünlerin demir yolu ile doğu-batı dağılımının sağlanmasını, liman inşası ve Karadeniz-Akdeniz Otoyolu avantajı kullanılarak da 5 bölge, 45 ildeki ürünleri dünyaya taşımak ve satmak istiyoruz. Sanayi ve ticarette atılım yapmak, turizm ve hizmetler sektörünü geliştirmek istiyoruz” diye konuştu.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

Yayın Akışı