ORDU VALİSİ SEDDAR YAVUZ’DAN BAŞKAN KİBAR A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Haber Tarih : 26/09/2019
Toplam Okunma : 100


Ordu Valisi Seddar Yavuz Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve Fatsa’ya güzel hizmetler yapması temennilerinde bulundu.

 Sakarya Caddesi Plevne Meydanı girişinde Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Ordu Valisi Sayın Seddar Yavuz Başkanlık makamında ilk olarak hatıra defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.

  Daha sonra Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Ordu Valisi Sayın Seddar Yavuz açıklamalarda bulundular.

“SAYIN VALİMİZ ÖZENLE TAKİP ETTİĞİMİZ BİR DEVLET BÜYÜĞÜMÜZDÜR”

 İlk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar "İlçemiz için yapmış olduğumuz çalışmalarda desteğini her zaman arkamızda hissettiğimiz, tecrübeleri ile yol gösterici olan sayın Valimiz belediyemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdı. Belediyemize yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

“BAŞKAN KİBAR’A FATSA’YA GÜZEL HİZMETLERDE BULUNMASINI DİLİYORUM”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı tebrik ederek sözlerine başlayan Ordu Valisi Sayın Seddar Yavuz ise yaptığı konuşmada, “Görevinizde başarılar diliyorum. Çalışmalarınızı dinlemek üzere bir ziyaret gerçekleştirmiş bulunuyorum. Hayırlı hizmetler ve çalışmalar diliyorum. Sizlerin başarısı için her türlü desteği vereceğimizi belirtmek istiyorum. Size gerçekten güveniyorum ayrıca Fatsa’ya da güzel hizmetler yapacağınıza inanıyorum. Özellikle Fatsa Organize Sanayi Bölgesi’nin gelişmesi ve büyümesi konusunda çok önemli adımlar atıldı, bu yeni dönemde de bu adamların hızla beraber inşallah atacağız. İş ve istihdam sağlama konusunda gayretlerimizi birleştireceğiz. Bir kez daha tebrik ediyorum, başarılar dilerim. İnşallah güzel hizmetlerde buluşmak dileğiyle.” diye konuştu.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEPE ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Tepeyolu Sokak No:45 Ünye

( Özel Çakırtepe Hastanesi Yanı ) - 0 452 324 76 06

GÜNDÜZ-GECE : TAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Sokak, No:20, Ünye

( Pazar Yeri Merkez Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 323 33 61

Yayın Akışı