ORTAYILMAZLAR DOĞAL GAZ İÇİN HAZIR

Haber Tarih : 14/05/2019
Toplam Okunma : 119

Ortayılmazlar mahallesinde doğalgaz çalışmaları başladı.


Ünye’de bazı mahallelerde kullanılan ve uzun süredir Ortayılmazlar Mahallesi sakinleri tarafından da beklenen doğal gaz çalışmalarını nihayete erdi.

Geçtiğimiz günlerde Mahalle Muhtarlığında gerçekleşen ön başvurular neticesinde çalışmalar başladı. Konu hakkında Mahalle Muhtarı Seyhan İhtiyar şu bilgileri verdi. 

“Yapmış olduğumuz ön başvurular neticesinde yoğunluğa göre çalışmalar şekilleniyor. Ortaokul Sokak, Hacı Osman Ağa Sokak ve Türbe caddelerinde başlayan doğal gaz çalışmaları 1 ay içinde tamamlanacak.

Burada ön başvuru gerçekleştiren ana sokaklar çalışmalarda ilk sıraya alındı. Mahallemiz çoğunlukta başvurusunu gerçekleştirdi ama başvurusu olmayan birkaç sokak kaldı onlarda başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Ana hat çalışmaları sayesinde doğal gaz kapımıza kadar gelecek. Doğal gazı kullanmak için mahalle sakinlerimiz öncelikle firma araştırması yapacaklar en kaliteli en uygun firma ile bina içi kurulumlarını tamamlayacaklar bu sayede daha sağlıklı daha güzel bir mahalleye ulaşmış olacağız.

Son olarak Muhtar İhtiyar; “mahallemize değer katmak için bu çalışmayı takip ettik. Bu ve bunun gibi çalışmaların devamı gelecek bu süre içinde benimle birlikte olan mahalle sakinlerime de teşekkür ediyorum” dedi.Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı