Ortayılmazlar’ın hizmet görmeyen sokakları hizmetle buluştu

Haber Tarih : 12/10/2020
Toplam Okunma : 491

Ortayılmazlar Mahalle Muhtarı Seyhan İhtiyaroğlu, mahallelerinde 50 yıldır çalışma yapılmayan sokaklarını hizmetle buluşturan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Fen İşleri ekibine teşekkür etti.


Ünye merkez Ortayılmazlar Mahalle Muhtarı Seyhan İhtiyaroğlu, mahallelerinde 50 yıldır çalışma yapılmayan sokaklarını hizmetle buluşturan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Fen İşleri ekibine teşekkür etti.

50 yıldır girilmeyen sokaklara girilerek çalışmaların tamamlandığını ifade eden Ortayılmazlar Mahalle Muhtarı Seyhan İhtiyaroğlu, “17 yıllık muhtarım. Göreve gelen başkanlar hep gerekli olanı yaptılar. Ama Hüseyin Tavlı Başkanıma özellikle teşekkür ediyorum. 50 yıldır girilmeyen yollarımıza girildi. Önce alt yapı çalışması yapıldı, ardından döşeme ve kaldırımlar yapıldı. Çok güzel oldu. Hüseyin Tavlı Başkanımıza, Fen İşleri Müdürü Orkun Oral beye, mimarımız Zerrin Hanıma, Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli Hasan Usta’ya, Fen İşleri Sorumlusu Hakan Beye, OSKİ Ünye Şube Müdürü Ersin Avanoğlu Beye teşekkür ediyorum. Kendilerinden Allah razı olsun. Yollarımız çok güzel oldu. Ortaokul Sokak yani Meçhur Asker Ortaokuluna servisler artık çok rahat şekilde öğrencileri taşıyacaklar”dedi.

“Mahallemiz rahat bir nefes aldı”

Yarım asırdır girilmeyen sokaklara girildikten sonra mahallenin rahat bir nefes aldığını ifade eden İhtiyaroğlu, “Yollarımızın yapılması ile mahalle rahat bir nefes aldı. Bu çalışma ile Ortaokul Sokak, Cumhuriyet Caddesi, Mithat Kısacıkoğlu Sokak ki buraya hiç girilmemişti, burası çok kötü durumdaydı. Deniz Sokak, Derya Sokak, Derya Hamamı Sokak, Karanfil Sokak bunların tamamı küçük sokaklarımız ve hiç girilmeyen sokaklardı. Doğalgaz bittikten sonra buraların tümüne girildi” şeklinde konuştu.

Kuyumcuoğlu ailesine teşekkür

Yol çalışmalarında kendi arsasından fedakarlık eden Kuyumcuoğlu ailesine teşekkür eden Muhtar İhtiyaroğlu, “Çalışmaları tamamlanan sokak sakilerinin her biri de Belediye Başkanımıza ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorlar. Bu çalışmalar sırasında Ortaokul sokakta kendi yerlerinden fedakarlık ederek yolun genişletilip, daha ferah ve okul servisleri ve diğer araçların rahat geçmesi için kendi yerlerinden fedakarlık göstererek yol için yer veren Kuyumcuoğlu ailesine ve özellikle İsmail Kuyumcuoğlu’na teşekkür ediyorum”diye konuştu.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı