Sağlık-Sen’den Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran’a ziyaret

Haber Tarih : 13/01/2021
Toplam Okunma : 466

Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz, beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’ı ziyaret etti.


Ziyarette sağlık alanında Ordu’da yapılan çalışmalar, sahada yaşanan sıkıntılar ve bunların çözüm yolları ile ilgili bilgi veren Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz, “Sayın Bakan Yardımcımız sağ olsun, bizlerle yakından ilgilendi ve özellikle Covid-19 sürecinde sağlık çalışanları ile yakından çalışma imkanı bulduğunu, bu çalışmalar sırasında sahayı bizzat kendisinin gözlemleme fırsatı yakaladığını, sağlık çalışanlarının emeklerinin karşılığını alma noktasında taleplerimizi ilgili mercilere aktaracağını söyledi. Sayın bakanımıza göstermiş olduğu ilgi ve verdiği destek dolayısıyla teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret sonrası, Sağlık-Sen’in Coronavirüsle mücadele anısına yaptırdığı plaketi Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’a takdim ettiler.

Ünye KENT Haber/Bülten

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı