Tavlı’dan “14 Mart Tıp Bayramı” Mesajı

Haber Tarih : 13/03/2019
Toplam Okunma : 91AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, “14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Doktorlarımız ve diğer bütün sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın dertlerine derman olmak için her türlü şartlarda vazifelerini fedakârlıkla yerine getirmektedirler.” dedi.


AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, “14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla yayınladığı mesajda, doktorların ve sağlık camiasının “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı.

-“Fedakârca hizmet etmekteler”-

Başta doktorların ve tüm sağlık çalışanlarının mesai mefhumu gözetmeden fedakârca çalıştıklarını ifade eden Tavlı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İnsanın sağlıklı bir şekilde yaşamasını kendilerine ilke edinen ve sağlıklarına vesile oldukları insanları kendileri için mutluluk kaynağı olarak gören doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız bizlerin de gurur kaynağıdır. Doktorlarımız ve diğer bütün sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın dertlerine derman olmak için her türlü iklim şartında ve mesai mefhumu gözetmeden vazifelerini yerine getirmektedirler. Büyük bir görev aşkıyla ve manevi hazla vatanımızın her köşesinde, gayretle ve fedakârlıkla görevlerini yerine getiren doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlık, afiyet ve başarılarla dolu nice yıllara ulaşmalarını diliyorum.”


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı