Tavlı,Köylü Pazarını Gezdi

Haber Tarih : 14/03/2019
Toplam Okunma : 40


 

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, seçim çalışmaları kapsamında köylü pazarını ziyaret ederek esnaflarla ve vatandaşlarla hasbıhal etti. 

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, seçim gezilerine ara vermeden devam ediyor. Yaklaşık 2 aydır sahalarda olan ve vatandaşlarla birebir görüşmeler yaparak sorunlarını dinleyen Tavlı, AK Parti’nin “Gönül Belediyeciliği” sloganının gereğini de yerine getiriyor.

Ziyaretler kapsamında köylü pazarı esnafını tek tek gezen Tavlı, vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaretlerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Tavlı, uzun süre pazarda vakit geçirdi. Ziyaret sırasında pazarcıların sorun ve isteklerini de dinleyen Tavlı, esnafların ve vatandaşların istemediği hiçbir şeyin yapılmayacağını söyledi. 

-“Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız”-

“Gönül Belediyeciliği” sloganıyla çıktıkları hizmet yolunda her vatandaşa ulaşacaklarını ifade eden Tavlı, “Hemen her gün ev, esnaf, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Ünye’de sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Biz vatandaşlarımızla birlikte Ünye’yi daha iyi yerlere getireceğiz. Ünye hepimizin ortak değeridir. Biz hangi partiden, hangi düşünceden olursa olsun herkesin hizmetinde olacağız.” dedi.Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı