ÜNYE 1957 SPOR'DA SON DURUM NE OLACAK ?

Haber Tarih : 12/06/2019
Toplam Okunma : 191

Sezon başında şampiyonluk için yola çıkan, İkinci devreye son anda devam eden Ünye 1957 Spor'un akıbeti belirlenemiyor. Bu sezon kaostan iyi bir başarı elde eden takım yeni sahibini arıyor.


Ünye 1957 Spor kulübü sezonu lig üst sıralarda kalarak tamamlamasının ardından yönetim 12 Haziran Çarşamba Saat 17.30'da olağanüstü kongre kararı almıştı.

Kulüp Başkanı Murat Ülgen aynı gün katıldığı Ünye Flash Radyo'da yayınlanan Bir Konuk Bir Konuk programında hem çağrıda bulunmuş hem de Ünye 1957 Spor'un daha iyi yere gelebilmesi için yeni bir yönetime ihtiyacı olduğunu söylemişti.

 Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda gerçekleşen kongre de Ünye 1957 Spor adına olumlu bir gelişme yaşanmadı. Salt çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle kongrenin erteleme kararı alındı.

Kongrede Başkan Ülgen yaptığı konuşmada; “Ünye'nin bu takıma sahip çıkması lazım. Bu zamana kadar yönetim olarak görevimizi yerine getirdik bu noktadan itibaren iyi çalışılıp bu takımı ayağa kaldırmak, hak ettiği 3. lige ve daha üst liglere ulaşmasını sağlamaktır" dedi.

"KULÜPTE HERŞEY TEMİZLENDİ HERŞEY ŞEFFAF HALE GETİRİLDİ"

Bu kulübü borçla aldık, bir kısmını ödedik bir kısmı da esnaflarımız sağ olsunlar bizlere destek amaçlı sildiler. Şimdi kulüpte her şey şeffaf her şey temiz. Biz alırken ne yeterli bir malzeme ne de yeterli oyuncu vardı. Şuan yönetim olarak kulübü kasasında sermaye ile bırakıyoruz.”

“DOĞRU PLANLAMA TAKIMI ÜST LİGE ÇIKARIR”

En zor zamanın da ligde üst sıralarda kalmayı başaran Ünye 1957 Spor için Başkan Ülgen bu ligde birçok takım ligden düştü diyerek Amasyaspor, Sinopspor, Sungurlu, Turhalspor örneklerini gösterdi.

Ülgen: “Doğru planlama ile yüksek maliyetli oyuncular yerine idealist oyuncularla yüksek meblağlar harcamadan mücadele ettik. İsteriz ki hep Ünyeli futbolcularla mücadele edelim. Biz BAL liginde bunu da yaptık bunun için gecemizi gündüzümüze kattık sonunda bu durum sağlığımızı etkiledi” dedi.

BU İŞE BERABER EL ATALIM

Kongrede beklenen sayıya ulaşılamayınca son olarak Başkan Ülgen “Şurada 60 tane üyeyi toplayamıyoruz. Lütfen herkes bu konuyu yanında ki bir kişiye anlatsın herkes anlatırsa yarın burada 100 kişi olur” ifadesine yer verdi

Son olarak gelecek kongrenin Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleşen olağanüstü kongre ise salt çoğunluk sağlanamadığı için kongre 19 Haziran 2019 Çarşamba Günü saat 17:30’a yapılması kararlaştırıldı.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ORAL ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 92 97

GÜNDÜZ-GECE : BOŞCU ECZANESİ

Kale Mahallesi Niksar caddesi No:10 Ünye

( Niksar Caddesi Torunoğlu Pastanesi karşısı / TEB Bank yanı ) - 0 452 323 23 01

Yayın Akışı