ÜNYE 1957 SPOR’UN GELECEĞİ İÇİN OLAĞAN ÜSTÜ KONGERE YAPIYORUZ.

Haber Tarih : 12/06/2019
Toplam Okunma : 64

Ünye Flash Radyo’nun sevilen programı Bir Konu Bir Konuk programına Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Murat Ülgen konuk olarak katıldı. 09.30’da sosyal medya hesaplarımız üzerinden de aktarılan yayında Başkan Ülgen olağan üstü kongrenin nedenlerini açıkladı ve “Ünye 1957 Spor’un geleceği için olağan üstü kongere yapıyoruz” dedi.


Başkan Ülgen 12 Haziran Çarşamba bugün saat 17.30’da Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda olağanüstü kongrenin gerçekleşeceğini hatırlattı. 

“SAHİPSİZ TAKIMA SAHİP ÇIKTIK”

Başkan Ülgen yaptığı değerlendirmede ligin ikinci devresinde yönetimi bir Ünye Spor gönüllüsü olarak devraldıklarını söyledi.

Kulübü son anda kurtardık diyen Başkan Ülgen: “Takımı devraldığımızda ilk maçtan iki gün önce takım sahaya çıkabildi. Takımı devraldığımızda 13 Futbol topu ve 15 adet yağmurluk kalmıştı. Yeniden takım kurarak göreve başladık desek yeridir. Yemeğini, aracını, mutfağını, malzemelerini yeniden temin ettik.

Bugün kulüp kasasına para bıkarak kongreye gidiyoruz. Bu dönemde sözümüz takımı ligde tutmaktı bunu da başardık su süre içinde liderliği de yakaladık.” dedi.

“SEZON TÜM TAKIMLAR İÇİN ZORLU GEÇTİ”

"Bu dönem ekonomik yönden zorlu geçti Öyle ki sezon sona erdiğinde Amasyaspor, Sinopspor, Turhalspor, Sungurluspor gibi takımların küme düştü. Böyle bir atmosferde Ünye 1957 Spor’un bu başarısı görmezden gelinemez.” 

BU TAKIMA SAHİP ÇIKILMALI

"Bu zor zamanda yanımızda olan Ünye’ye, Ünye 1957 Spor’a gönül veren işadamlarına teşekkürlerimizi iletiriz, bugünde aynı hassasiyette “takımımıza sahip çıkmalarını istiyoruz. Bu takımın yeri Bal Ligi değil, Ünye’nin önde gelenleri, iyi bir yönetimle layık olduğu profesyonel lige takımımızı çıkabilir. "

“Borçların Bir Kısmı ödendi Bir Kısmı Esnaflarımızca Silerek Kulübümüze Destek Oldu”

Gösterdiğimiz çaba sonucu esnaflarımıza var olan borçlarımızı bir bölümü ödendi kalan bölümü de esnaflarımız tarafından Ünye 1957 Spor Kulübü için bağışlandı.

Bu konuda Ünyeli esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Bahar Süper Market yöneticileri kulübümüzün 15 Bin TL’lik borcunu 5 Bin TL ödeme alarak sildi, yine Face Tur yöneticileri 19 Bin TL olan borç karşılığında 5 Bin TL ödeme aldılar, Hakan Medikal’e 10 Bin TL olan borca karşılık 2 Bin TL ödedik. Cem Petrol’e olan 6 Bin TL’lik borca karşılık 2 Bin TL ödedik. Destek veren tüm esnaflarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Onların sayesinde kulübümüzü borçsuz olarak kongre sürecine getirdik” dedi.

Son olarak kongreye tüm Ünye 1957 Spor’a gönül verenleri davet ederek kulübe destek olmalarını istiyorum. Esnaflarımız yardımsever dostlarımız yaptıkları yardımlar sayesinde vergiden muaf olduklarını hatırlatmak isterim.”
Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ORAL ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 92 97

GÜNDÜZ-GECE : BOŞCU ECZANESİ

Kale Mahallesi Niksar caddesi No:10 Ünye

( Niksar Caddesi Torunoğlu Pastanesi karşısı / TEB Bank yanı ) - 0 452 323 23 01

Yayın Akışı