Ünye'de gazetecilere yönelik Stratejik Düşünme ve İzleme Eğitimi verildi.

Haber Tarih : 13/04/2019
Toplam Okunma : 177

Ünye Fatsa Ordu Medyası Güç Birliği Projesi kapsamında Ünye'de gazetecilere yönelik Stratejik Düşünme ve İzleme Eğitimi verildi.


Gazeteci- Yazar, Liderlik Başarı ve Motivasyon Koçu Yaşar Ateşsoy tarafından verilen eğitim ile ilgili konuşan Ünye Fatsa Ordu Medyası Güç Birliği Projesi Koordinatörü Şakir Gürel, "Ünye Fatsa Ordu Medyası Güç Birliği projemiz kapsamında medya mensubu arkadaşlarımıza "Stratejik Düşünme ve İzleme Eğitimi" verildi. Projemiz dahilinde yaklaşık 50 gazeteci arkadaşımız bu eğitime katıldı. Eğitimin verimli olması açısından bunu 10'ar kişilik gruplar halinde gerçekleştirdik" dedi.

Gazeteci- Yazar Liderlik Başarı ve Motivasyon Koçu Yaşar Ateşsoy "Stratejik Düşünme ve İzleme Eğitimi" açılış konuşmasında, "hayatımızı, hedeflerimizi bilerek, kararlı bir şekilde uygularsak, bu hedeflerimiz o zaman bir işe yarayacaktır. Bu nedenle Strateji; insanların hayat yolculuğunda yaptıklarının ya da yapmak istediklerinin tamamını içeren bir davranış, düşünme; anlamlandırmak demektir. Stratejik düşünme ise hayat hedefidir. Örneğin bundan 5 yıl sonra kendini nerede görüyorsun? Bu soruya vereceğiniz cevap önemlidir. Bir şeyi hedeflemek ve sonrasında neye sahip olduğunu görmek, farkındalık, farkında olmaktır. Bu nedenle benim tavsiyem kitap yazın, günlük tutun, makalelerinizi kitaplaştırın. Kişisel bir hayat hedefinizin olduğunu fark ederseniz bunu planlayabilirsiniz. Eğer planlamazsanız başkalarının hedeflerine ırgatlık yaparsınız. Mutlu olmak için hayat hedefinizi planlayacaksınız. Bunu da planlarken stratejik düşünmeniz gerekiyor" dedi.

Atşesoy, eğitimde soru-cevap bölümünde merak edilenleri yanıtlarken, eğitimin sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

GÜNDÜZ-GECEYARISI : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

Yayın Akışı