Ünyeli Çocukların Su Parkı Hayali!

Haber Tarih : 26/06/2020
Toplam Okunma : 664

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in Ünyeli çocuklara su parkı sözü henüz yerine getirilemezken çocuklar su parkında oynama hayalleri kurmaya devam ediyor.


Geçtiğimiz yıl Ünyeli bir grup çocuk Altınordu İlçesi’nde bulunan su parkı ve kum oyun parkuruna gitmiş, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan alanda gönüllerince eğlenmişti. Çocuklar, bu eğlenceli alanın Ordu’nun merkezden sonra en büyük ilçesi olan Ünye’ye de kurulmasını istemiş, bu isteklerini Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e sosyal medyadan duyurmuştu.

Anında Cevap Vererek Çocukları Sevindirmişti

Başkan Hilmi Güler çocuklara anında cevap vererek “Başkan Amcanız size kurban olsun. Hemen çalışmalarını başlatıyorum” diyerek çocuklara müjdeyi vermişti.

Aradan geçen bir yılın ardından Ünyeli çocukların bu hayali gerçekleşmedi. Sahile her geldiklerinde Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulacak su parkının yapılıp yapılmadığını kontrol eden çocuklar bu hayallerinin gerçekleşeceği günü iple çekiyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden bu konuda henüz bir açıklama gelmezken çocukların hayalinin ise ne zaman gerçekleşeceği merak ediliyor.

www.unyetv.net

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı