UYARDI AMA YETMEDİ...

Haber Tarih : 12/10/2020
Toplam Okunma : 450

Düğün davetiyesinde maske ve mesafe uyarısı yapan Kumrulu damat koronavirüsten öldü.


2.5 ay önce yaptığı düğünü için hazırlattığı davetiyede "Sağlığımız için maskemizi takalım, mesafemizi koruyalım" yazdıran damat Tarık Kul, koronavirüsten hayatını kaybetti.

28 yaşındaki Tarık Kul, düğün sonrası önceki hafta koronavirüse yakalandı. Salgına karşı her zaman dikkatli olduğu belirtilen Tarık Kul, yakalandığı salgından tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı, hayatını kaybetti.

Kumru ilçesine bağlı Akçedere Mahallesi'nde berberlik yapan 2.5 aylık evli Tarık Kul, önceki hafta rahatsızlanınca hastaneye başvurdu. Kul'a yapılan koronavirüs testinin sonucu pozitif çıktınca Ordu Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yapılan tm tedavi ve müdahalelere rağmen Tarık Kul hayatını kaybetti.

Tarık Kul, 18 Temmuz 2020'de, İlknur Kul ile dünya evine girmişti. Kuaför dükkanında aldığı titiz koronavirüs önlemleri ile tanınan Kul, düğün davetiyesine de 'Sağlığımız için maskemizi takalım, mesafemizi koruyalım' yazarak davetlileri uyarmıştı.

"Davetiyesine bile uyarı yazmıştı"

Tarık Kul’un kendisi gibi berberlik yapan arkadaşı Hakan Cavlu, "Tarık, virüse karşı çok dikkatliydi, davetiyesine bile uyarı yazmıştı. Nasıl oldu ben anlamadım, Koronaviürs olduğunu öğrenince çok şaşırdım. İnsanlar uzak dururdu, hep dışarıda otururdu. Sonra hayatını kaybettiğini öğrendik. Çok üzüldük, bizi de hemen karantinaya aldılar. Herkesin dikkatli olması lazım, bunun şakası yok. Hala maske takmayan insanlar var" diye konuştu.

 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı