Vali SONEL : “19 ilçeyi kucaklayan bir Vali olacağız”

Haber Tarih : 26/06/2020
Toplam Okunma : 719


Vali Tuncay Sonel, göreve başladığı Ordu’da ilk canlı yayına Ünye Oney Flash FM’de katılarak Ordululara seslendi.

Gazeteci Musa Özgür Kıroğlu, Ali Öztürk ve Hakan Korkmaz’ın sunduğu “Haftanın Yorumu” programıyla canlı yayınla Ordululara seslenen Vali Sonel, Ordu’nun 19 ilçesinin valisi olacağını vurguladığı açıklaması şöyle:

“Hem Ünye Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney, hem Fatsa Kaymakamız Ömer Lütfi Yaran, hem diğer kaymakamlarımızla biz bir ekibiz. 19 ilçe kaymakamlarımızla, milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler’le, hem Ordu, hem Ankara’daki bürokratlarımız, hem yurt dışındaki değerlerimizle biz birlik ve beraberlikle hareket ettiğimiz takdirde başaracağız. Bizim formatımız bu.

Biz gittiğimiz yerde oranın değerlerine sahip çıkarız. Devletimizin şefkatini, ve merhametini, yetim, öksüz, şehit aileleri, gazi aileleri, engelli vatandaşlarımız, yaşlılarımız, esnaflarımızı yılın belirli gün ve haftalarında değil, fırsat buldukça düzenli şekilde bir arada olacağız.

Çat kapı yapacağız. Ünye’ye, Fatsa’ya, Mesudiye’, Perşembe’ye, Aybastı’ya tüm ilçelerimize gideceğiz. Hem gönüllere dokunacağız, hem iş yapacağız. Yatırımlarda olacak, yollarda olacak, ama en uzaktaki bir evladımızı, yetim öksüz evladımızı, engellimizi unutursak onun da sorunun çözmezsek eksik olur. Birlikte yürüteceğiz. Birbirinden kıymetli ilçelerimiz var. Hepimizin ortak paydası “Ordu” olacak. 19 ilçeyi kapsayan bir Ordu’yu ifade ediyorum. Ordu Valisi olarak 19 ilçeyi kucaklayan bir insanım, o şekilde olacak. Çünkü Ordu’nun her köşesinde çok güzel insanlar var.”


ÜNYE KENT GAZETESİ

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı