Veteranlar Dostluk Turnuvası...

Haber Tarih : 10/10/2019
Toplam Okunma : 103


Ordu Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ile Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü “Amatör Spor Kulüpleri Haftası” dolayısıyla dostluk turnuvası düzenledi. 

Veteranlar Dostluk Turnuvası...

 “Amatör Spor Kulüpleri Haftası” dolayısıyla Ordu Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ile Ünye gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Ünyespor ile Orduspor Veteranlar Dostluk Turnuvası düzenledi.

Karşılaşmada dostluk kazandı 

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Murat Ülgen, “Amatör Spor Kulüpleri Haftası dolayısıyla ilçemizde etkinlikler düzenleniyor. Bizde Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu olarak Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ile beraber Ünye ile Ordu karma futbol turnuvası düzenledik.”dedi.

Amatör Spor Kulüpleri Haftasını kutlayarak konuşmasına devam eden Ülgen şunları kaydetti, “Bu karşılaşmada ki amacımız dostluk, Ünye ile Ordu’nun arkadaşlığının pekişmesi. Bugün burada Ordulu arkadaşlarımızla beraber Ünyeli hemşerilerimize güzel bir turnuva izletmek istedik. Tüm Türkiye’mizin, ilimizin ve ilçemizin Amatör Spor Kulüpleri Haftası kutlu olsun.”

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı