YÜZBAŞI ÖZTÜRK'E VEDA YEMEĞİ

Haber Tarih : 10/07/2019
Toplam Okunma : 113


Bingöl’e atanan Yüzbaşı Esat Can Öztürk’e Ünye Kaymakamlığı tarafından veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğinde yaptığı konuşmasında, "Ünye’miz güzel, kendimi Ünye’mizin bir parçası olarak görüyorum. Ünye’de bir kızım oldu ve o artık Ünyeli. Türkiye’nin neresine gidersek gidelim, Ünye'yi unutmayacağız, dönüp dolaşıp yine Ünye’ye uğrayacağız. “dedi.

Bingöl İl Jandarma Komutanlığı’na atanan Yüzbaşı Esat Can Öztürk ve Ünye’den tayini çıkan Jandarma personeli için Ünye Öğretmenevi’nde veda yemeği düzenlendi. Ünye Kaymakamlığının düzenlediği veda yemeğinde Esat Can Öztürk ve Ünye’den tayini çıkan Jandarma personeline Ünye’de görev yaptıkları süre içinde gösterdikleri özverili çalışmaları için plaket verildi. 

Biz kendisinden razı ve müteşekkiriz 

Veda Yemeğinde konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Komutanımız geldiği günden bugüne ilçenin güvenliği ve huzurunun temini noktasında teşkilatı ile birlikte cansiperane hizmet ettiler. Hem ilçemizde hemşerimizin memnuniyetini ve rızasını kazandılar hem de hayırlı hizmetler yaparak asayiş ve güvenliğimizi temin ettiler. Biz kendisinden razıyız, müteşekkiriz, teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki görev yerinde de aynı başarının devam etmesini diliyorum” dedi. 

Kızım Ünyeli, Ünye'yi unutamayız 

Ünye İlçe Jandarma Komutanlığı görevinden Bingöl’e atanan Yüzbaşı Esat Can Öztürk, “Yaklaşık 2 yıldır Ünye’de görev yapmaktayım. . Ünye’de mesai mefhumu gözetmeksizin gayret gösterdik. Güzel hizmetler yürüttük. Burada rabbim beni doğru kişilerle karşılaştırdı Güzel insanlarla çalışmak nasip oldu. Ünye’miz güzel, kendimi Ünye’mizin bir parçası olarak görüyorum. Ünye’de bir kızım oldu. Kızım Ünyeli. Türkiye’nin neresine gidersek gidelim, dönüp dolaşıp yine Ünye’ye uğrayacağız. “dedi. 

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise veda programında, “Vedalar tabiatı gereğince hüzünlüdür. İnsan yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışma noktasında bir özlem duyar. Ama aynı zamanda da heyecanın yanında acaba ne ile karşılaşacağız... Alışma sürecimiz nasıl geçecek şeklinde duyguyu da içinde barındırır. Devletimiz güzel bir sistem kurmuş. Hassas, geniş yetkileri bulunan, kritik görevlerde bulunan arkadaşlarımızı çok net süreler tayin ederek ülkemizin her tarafından görev yapmak üzere bir sistemle atamasını gerçekleştiriyor. İlçe Jandarma komutanımız ve komutanlığımızdaki diğer arkadaşlarımız farklı yerlere gidecekler. Ben Jandarma Komutanımız ve komutanlığımızda ki diğer arkadaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” dedi.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı