4 MEVSİM ORDU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Haber Tarih : 15/02/2020
Toplam Okunma : 333


4 MEVSİM ORDU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

4 Mevsim Ordu V. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren ve sergilenmeye layık görülen birbirinden güzel Ordu fotoğraflarının yer aldığı 4 Mevsim Ordu V. Ulusal Fotoğraf Sergisi Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu.

“SANATÇILARIMIZ PARMAKLA GÖSTERİLEN SANATKÂRLAR LİSTESİNE KATILACAK”

Şehrin güzelliklerinin yayılması noktasında fotoğraf sanatçılarını elçi olarak kabul ettiğini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu’muz çok güzel bir şehir. Şehrimizin güzelliklerini bir fotoğraf karesine sığdırmak çok zor. Bu şehrin güzelliklerini koruyacağız. Çambaşı’ndan Yason’a, Keyfalan’dan Ericek’e kadar bu güzellikleri herkese tanıtacağız. Sanatçı kardeşlerimiz de Ordu’nun 4 mevsimini tanıtmak için yarıştılar. Bu fotoğrafları seçmekte biz oldukça zorlandık. Hepsi birbirinden değerli ve güzeldi. Fotoğraf sanatı başlı başına bir uzmanlık alanı gerektiriyor. Bu anlamda böyle değerli fotoğrafları bizlerle buluşturan sanatçılarımızı kutluyorum. Ordu’nun güzelliklerinin yayılmasında fotoğraf sanatçılarımızı birer elçi olarak kabul ediyorum. Ordu marka bir şehir olurken, sanatçılarımız da parmakla gösterilen sanatkârlar listesine katılacak” dediAçılış konuşmasının ardından yarışmada dereceye girenlere ödülleri takdim edilirken, sergide yer alan fotoğraflar gezildi.

SERGİ BİR AY BOYUNCA ZİYARETE AÇIK OLACAK

Ödül alan ve sergilenmeye layık görülen toplam 173 fotoğraf, 14 Şubat-13 Mart 2020 tarihleri arasında Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde sergilenecek.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı