Doktor Ali COŞKUN Ünye Devlet Hastanesi’nde karikatür sergisi açtı.

Haber Tarih : 14/03/2019
Toplam Okunma : 83


Bugüne kadar 2 adet karikatür kitabı çıkaran Ünye Kent’in köşe yazarı Ünye Devlet Hastanesi Klinik Biyokimya Uzmanı Dr. Ali Coşkun, 14 Mart Tıp Bayramı münasebeti ile Ünye Devlet Hastanesi’nde karikatür sergisi açtı.

Açılışta konuşan Dr. Ali Coşkun şunları söyledi; “Bugün 14 Mart Tıp Bayramı’nın Türkiye’de kutlanışının 100. Yılı. 100. Yıl münasebeti ile Türk ve Müslüman doktorların tıp tarihine katkılarını konu alan bir karikatür sergisi düzenlemiş bulunuyoruz. Bu karikatür sergisini inşallah bundan sonraki senelerde bizim gençlerimize yol açması, daha iyi, daha bilimsel çalışmalar yapması için bir hedef göstermesi amacını taşımaktayım” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesiler sergi gezildi.

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise şunları söyledi; “Bugün 14 Mart Tıp Bayramı. Tüm sağlık çalışanlarımızın tıp bayramını kutluyorum. Sağlık hizmetlerini en güzel ve fedakâr bir şekilde yerine getiriyorlar. Hizmetlerinde kolaylıklar diliyorum ve herkese sağlık mutluluk ve afiyet diliyorum” dedi.

Karikatür Sergisi açılışına Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Ünye Jandarma Komutanı Yüzbaşı Esat Can Öztürk, Ünye Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir, daire ve kurum amirleri, doktorlar, hemşireler ve hastane çalışanları katıldı.

Ünye KENT Haber

 


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı