Haluk Levent, izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Haber Tarih : 29/10/2019
Toplam Okunma : 399


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Atakum'da bir gün önceden kutlanmaya başladı. Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, Haluk Levent, Atakum Kent Meydanı'nda konser verdi. Etkinlikte ilk olarak DJ performansı düzenlendi. Sonrasında halk oyunları ve çeşitli dans gösterileri yapıldı.

Akabinde Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Cumhuriyet'in önemini vurgulayarak; "19 Mayıs 1919'da Atatürk'ün Samsun'a çıkarak Milli Mücadele'yi başlatıp, 29 Ekim 1923 tarihinde de 'Türk milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir' diye ilan ettiği Cumhuriyet, Türk Milleti'ne bırakılmış en büyük miras ve vazgeçilmez bir değerdir. Bugünden 29 Ekim 1923'e baktığımızda açıkça görülmektedir ki; Atatürk'ün gelecek nesillere hedef olarak gösterdiği çağdaş, uygar ülke olma yolunda laik, demokratik Cumhuriyet rejimiyle kat ettiğimiz mesafe küçümsenemez. Cumhuriyet, bize her şeyden önce ulus olma, dünya milletlerinin onurlu bir üyesi olma bilincini kazandırmıştır. Türkiye Cumhuriyeti, bu konuda bazı aksaklıklar ve zaman zaman birileri tarafından başka yerlere çekme çabaları olsa da, laik ve demokratik anlayıştan taviz vermeden, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çizdiği çağdaş uygarlık yolunda hızla ilerlemektedir" dedi.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin ardından sahneye Haluk Levent çıktı ve Samsunlular eğlencenin tadına vardı. Konserin coşkusuyla seyirciler Haluk Levent'e ve şarkılara eşlik ettiler. Untuulmaz bir gece yaşatan Levent ise; "Samsun'a gelmekten mutluluk duyuyorum. Sizler beni utandırıyorsunuz. Samsun 19 Mayıs'ta gelmeme rağmen 29 Ekim'de çok yoğun bir şekilde beni karşıladınız. Hepimizin Cumhuriyet Bayramı Kutlu olsun" şeklinde konuştu
Samsun Haber | 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı