“KARADENİZ 360 DERECE SERGİSİ” HERKESİ BÜYÜLEDİ

Haber Tarih : 03/11/2019
Toplam Okunma : 284


“KARADENİZ 360 DERECE SERGİSİ” HERKESİ BÜYÜLEDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde Resim ve Heykel Sanatçısı Füge Akdağ Demirok’un son dönem çalışmalarının yer aldığı Karadeniz 360 Derece Sergisi sanatseverlerle buluştu. Sergi öncesi Sanat ve Sağlık adlı söyleşi de gerçekleştiren Demirok, günümüzde sağlıkta sanat konusunda ortaya çıkan yeni teoriler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.Sergilerini insan ve doğa üzerine temalandıran Füge Akdağ Demirok, bu sergisinde de özellikle Karadeniz kadınını anlatan ve Karadeniz türküleriyle bağladığı tuval resimlerini vatandaşların beğenisine sundu.

“BİRLİK VE BERABERLİK İLE ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAPILIYOR”

Birlik ve beraberlik ile çok güzel şeylerin yapılabileceğini ifade eden Resim ve Heykel Sanatçısı Füge Akdağ Demirok, “Ordu benim için çok değerli bir yer. Bütün çocukluğum burada geçti. Çocukluğumun geçtiği bu şehirde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kadınlar Birliği Ordu Şubesi ile birlikte çok güzel çalışmalar yaptık. Birlik ve beraberlik ile çok güzel şeyler yapılıyor ”dedi.

“BU SERGİYLE SANATTAKİ DERİNLİĞİ VE İNCELİĞİ HİSSETMİŞ OLDUK”

Resim ve Heykel Sanatçısı Füge Akdağ Demirok’un bundan sonraki çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanında olacağını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, “Böyle güzel bir serginin ev sahipliğini yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Füge Hanım’ın buradaki sergisine baktığımızda sanattaki derinliği ve inceliği daha çok hissetmiş olduk. Ordu’da yetişmiş bir sanatçımızın memleketinde sunmuş olduğu bu sergi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : SAĞLIK ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Büyük Cami Karşısı No:10 Ünye

( Büyük Cami Karşısı ) - 0 452 323 15 09

Yayın Akışı